Sklep Rossi.pl oferuje możliwość zakupów nie tylko indywidualnym klientom, ale również poszukuje do współpracy producentów, dystrybutorów i hurtowników. Ponieważ sami prowadzimy kanał dystrybucji wielu zagranicznych marek, jesteśmy otwarci również na kontakty z kontrahentami, którzy byliby zainteresowani pozyskiwaniem towaru za pośrednictwem naszego sklepu. Oferujemy bardzo korzystne warunki, chociażby w ramach odsprzedaży produktów marki Koziol, czy Umbra.

W ramach działań B2B chętnie współpracujemy z mediami i prasą. Na życzenie udostępniamy bazę zdjęć poszczególnych produktów w wysokiej jakości, zdjęcia aranżacyjne oraz dodatkowe informacje o poszczególnych markach i ich ofercie. W ramach współpracy wypożyczamy również produkty do sesji fotograficznych. 

Nasza gałąź współpracy biznesowych oparta jest na indywidualnych warunkach, które ustalane są z osobistymi doradcami. Oprócz wspomnianych wyżej form współpracy posiadamy również specjalne programy partnerskie dla architektów i dekoratorów wnętrz, blogerów oraz partnerów biznesowych i agencji reklamowych. 

Kategoria: Nasza Oferta