Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom osób, które na co dzień zajmują się designer, przygotowaliśmy specjalny Program dla Architekta. Skierowany jest on do projektantów wnętrz, architektów i dekoratorów, którzy potrzebują stałego dostępu do oryginalnych i ciekawych trendów wzorniczych.

Naszym partnerom proponujemy korzystne warunki współpracy. Logując się w programie od pierwszych zakupów zyskuje się atrakcyjne rabaty na asortyment dostępny w sklepie Rossi- Magia Wnętrza. Poza tym oferujemy dostęp do katalogów z produktami znanych i cenionych na światowym rynku firm, np. Eva Solo czy Fissler. Naszych partnerów na bieżąco informujemy o nowościach wprowadzanych na rynek przez marki, z którymi współpracujemy oraz innych zmianach jakie wprowadzają w swojej ofercie.

Do zalet współpracy w ramach Programu dla Architekta z pewnością zaliczyć również można fakt, że posiadamy sklep stacjonarny w dogodnej lokalizacji- blisko centrum Warszawy. Na stanie sklepu znajdują się dziesiątki produktów różnych producentów, co daje możliwość bezpośredniego kontaktu z produktem- zapoznania się z jego rzeczywistymi wymiarami, formą oraz jakością wykonania. Jest to również doskonała okazja, by zapoznać z wybranymi produktami swoich Klientów.

Dbając o wysoką jakość naszych usług oraz komfort i zadowolenie partnerów, oferujemy pomoc indywidualnego doradcy, do którego można zwracać się z wszelkimi pytaniami na temat produktów, ich dostępności czy realizacji zamówienia. Chętnie pomoże on ustalić również najdogodniejsze warunki płatnicze oraz transportowe.

W celu skorzystania z możliwości, jakie daje współpraca w ramach Programu dla Architekta, wystarczy zalogować się do bazy naszych partnerów.*

Zakładając konto dla architektów i dekoratorów wnętrz na start zyskuje się 10% upustu na zakupy. 

*Sklep Rossi.pl zastrzega sobie prawo do sprawdzenia dokumentów firmy, w celu potwierdzenia przyznania rabatu.

Kategoria: Nasza Oferta