Oferta sklepu Rossi.pl skierowana jest nie tylko do indywidualnych klientów, ale również do agencji reklamowych oraz firm i korporacji, które składają zapotrzebowania na duże ilości produktów. Z naszej oferty przygotowujemy zarówno atrakcyjne propozycje dla klientów, którzy potrzebują stylowych i funkcjonalnych produktów, jako prezentów dla partnerów biznesowych, klientów bądź pracowników, jak i atrakcyjne gadżety, które zastępują tradycyjne produkty reklamowe. Do każdego zamówienia przygotowujemy specjalne propozycje cenowe oraz sprawny system organizacji większej ilości towaru. 

Indywidualny doradca pomoże wybrać odpowiednie do okoliczności produkty z oferty sklepu, zajmie się stroną logistyczną organizowania dostawy, tak by towar trafił w odpowiednie miejsce w wyznaczonym czasie. 

Dzięki szerokiej i różnorodnej ofercie produktów możemy zaoferować swoje usługi firmom z różnych branży, dostosowując się do ich oczekiwań, a jednocześnie podpowiadając rozwiązania odbiegające od ogólnie przyjętych standardów. Do tej pory mieliśmy przyjemność obsługiwać zarówno osoby z branży gastronomicznych, których uwagę przyciągnęły fantastyczne pudełka na posiłek, jak i agencje PR-owskie. Doskonale znamy specyfikacje poszczególnych produktów, stąd podpowiadamy, które produkty nadają się do poddawania ewentualnym grawerom czy nanoszeniu logo. W ramach dodatkowych usług organizujemy również prezentowe opakowania do zakupionych produktów.

Kategoria: Nasza Oferta